Ootame artiste, manager’e, muusikaettevõtteid ja sündmuste korraldajaid esitama projektiideid veebruari keskpaigas algavasse INTRO praktikaprogrammi! Programmi sobivad projektid, mis toimuvad vahemikus veebruar–aprill 2019 ning millega töötamine võiks noortele valdkonnast huvitatutele arendav olla. Praktika käigus tegelevad projektidega kuni kuus muusikavaldkonnast huvitatud noort.

Aasta jooksul on praktikandid INTRO programmi raames töötanud kokku enam kui 30 artisti, ettevõtte ja sündmusega. Näiteks on analüüsitud bändide The Boondocks ja Frankie Animal kuvandit ja sihtgruppi, tegelenud Trad.Attack!-i uute võimalike fännitoodete välja mõtlemisega, uurinud huvipakkuvaid välisturge NOËPile ja Evestusele, pannud kokku ja viinud ellu Egert Milderi singli lansseerimise tegevusplaani, loonud sotsiaalmeedia sisu Mari Kalkunile ja Svjata Vatrale, abistanud I Wear* Experimenti välistuuriga, digitaliseerinud plaadifirma Lejal Genes plaate, võõrustanud Intsikurmu Festivali artiste ja palju muud.
Praktikante juhendab Marii Reimann Music Estoniast.

Huvi korral esita oma projekt 23. jaanuariks SIIN, valiku teeme veebruari esimeses pooles ja anname sellest otse teada. Kui Sinu projekt osutub valituks, siis sõltuvalt töömahust on programmis osalemise tasu 50–100 €.

Music Estonia INTRO programmi eesmärk on tuua eesti muusikavaldkonda mitmekesiste oskuste ja kogemustega inimesi, kellest võiksid kujuneda koostööpartnerid artistidele, puuduolevate teenuste ja täiendavate ärimudelite loojad.

Küsimuste korral kirjuta marii@musicestonia.eu.

Loe INTRO programmi kohta lähemalt.

Foto autor on Aron Urb.

Eelmine

Mentoriprogrammis VOLÜÜM osaleb 6 eesti artisti

Järgmine

Kandideeri muusikavaldkonna praktikaprogrammi INTRO